Filiżanki z nadrukiem z motywem zwierzęcym

Filiżanki z nadrukiem
Filiżanki z nadrukiem

Jak tu nie kochać zwierząt? Psy są bezinteresowne, szczere, wierne…Koty zapewniają nam sympatyczne, mruczące towarzystwo. Śpiew ptaków relaksuje lepiej niż masaż, a chomik uczy małe dziecko odpowiedzialności, odwdzięczając się popisowym biegiem na kołowrotku. Nic dziwnego, że lubimy motywy zwierzęce. Na koszulkach, tapetach, breloczkach, zeszytach. Jeśli znasz miłośnika zwierząt lub sam nim jesteś, koniecznie kup filiżankę ze zwierzęcym motywem. Uśmiechnięty pies poprawi Twój nastrój, nawet w październikowy deszczowy dzień.

Na sklepowej półce stoi filiżanka w paski. Nawet ładna, ale bez wyrazu. Z pewnością nie jest interesująca. Obok stoi filiżanka z sympatycznym labradorem. Patrzy na nas tymi swoimi ujmującymi oczami. Którą filiżankę wybierzemy? Większość z nas tę z psem. Cóż, taka ceramika jest po prostu ujmująca.

Filiżanki z nadrukiem (ze zwierzętami) są doskonałym prezentem dla dzieci. Dzieci kochają wszelkie żywe istoty. Nie tylko te z milutkim futerkiem. Są również miłośnikami żółwi, kanarków, szczurów i innych ładnych i mniej ładnych zwierząt. Nie wszystkie zwierzęta mogą mieć w domu, choć pewnie bardzo by chciały. Ale wszystkie zwierzęta mogą mieć na filiżankach lub kubkach.

Dorośli to również doskonali odbiorcy takiego prezentu. Czas urozmaicić ich naczynia do picia kawy i herbaty. Filiżanki z nadrukiem wprowadzą do ich codzienności trochę radości i dobrego humoru. I oryginalności rzecz jasna.

Klienci – kolejna grupa, której możemy wręczyć „zwierzęce” filiżanki. Należy zadbać o to, by zdjęcie lub grafika były nie mniej widoczne, niż logo firmy. Oba elementy powinny ze sobą współgrać i wzajemnie się uzupełniać. Klienci będą zadowoleni z takich filiżanek i z pewnością odwdzięczą się nam kolejnym zamówieniem lub zakupem.

Mamy jeszcze jeden pomysł na niezwykły prezent! filiżanki z nadrukiem, ale za to jakim – zdjęciem Twojego pupila. Skoro masz w domu psa, możesz go mieć i na kubku. I ty, i Twój pies będziecie zdziwieni, że taki gadżet może dawać tyle pozytywnej energii!